Tyto bytosti světla, tak jakožto i andělé strážní, jsou tu s námi již od prvopočátku stvoření světa. Hovoří k nám a my se v těžkých chvílích našeho života na ně obracíme. Ale oni by byli velmi rádi, kdybychom se na ně obraceli častěji. I v běžných věcech. Je to jejich poslání nám pomáhat. Jen je o to musíme požádat a dovolit jim to. Bez tohoto svolení nemohou zasahovat do našeho života. A pro to mají Archandělé přiřazena jména a odvětví, ve kterém vám mohou pomoci. Tyto jména jim přiřadili intuitivní lidé, kteří podle jejich vibrací a úkolů vycítili, na jaké jméno každý anděl rád slyší. Nicméně není důležité si tyto jména pamatovat. Postačí, když ho zavoláte a pojmenujete obecným názvem „anděl“ a vyslovíte prosbu. Tato prosba pak dojde k tomu, který se tímto zabývá. Např. anděl peněz, lásky, spravedlnosti atd. Můžete si to vyzkoušet na maličkostech. Například požádat o místo k zaparkování, nebo abyste byly brzy na řadě u lékaře. Možností jak si je přivolat je mnoho. A oni s radostí čekají, aby vám to mohli splnit a tak dát o sobě vědět, že tu jsou. Zážitků a pomoci, kterých se mi od nich dostává, je mnoho. Vlastně denně jsem s nimi v kontaktu jinak už to ani neumím. Žádám je každou chvíli o cokoliv, ať už je to u vaření jídla až po vedení v čemkoliv potřebuji. Kdybych vám měla vše popsat, tak bych brzy zahltila celý internet. Proto si vyzkoušejte sami na maličkostech jejich pomoc a uvidíte malé zázraky, kdy se můžete denně radovat a rozdávat tak radost i druhým.

Archanděl Michael
Jsem patronem všech andělů. Zbavuji planetu a její obyvatelé od strachu. Když vyzařuji bleděmodrým světlem, léčím s ním smutek. Tmavomodrým světlem uklidňuji nervy a pozvedám vaši mysl. Růžovým světlem plodím přátelství a romantickou lásku. Žlutým světlem stimuluji k lepším výkonům, soustředění se na poselství a vedení vyššího já. Bílé světlo uzdravuje ve všech dimenzích je v něm zvláště fialová, která se nachází nejvýše z celého spektra.

Archanděl Rafael
Jsem léčitel. Vyzařuji zeleným světlem. Léčím tělo a uspořádávám chaos v jakékoliv podobě.

Archanděl Uriel 
Říká se mi taky psycholog. Zprostředkovávám přístup k tvořivým řešením. Zlepšuji váš rozhled a odstraňuji z cesty mraky, aby se vám otevřel nový pohled na život. Dokážu přispět ke změně srdce a ke zrodu odpuštění a to i v těch nejbezradnějších situacích plných nenávisti a vzteku.

Archanděl Gabriel 
Mým úkolem je umožnit vám promlouvat pravdivě a cítit se při tom příjemně. Podstatnou součástí mé práce je zbavit vás lží, podvodů a polopravd – především těch co používáte vůči sobě samým. Pomáhám vám nahlížet hluboko do sebe a poznávat pravdu o sobě samých. Vedu vás zbavovat se všeho, co už nemá ve vašem životě místo.

 
 

 

Archanděl Ariel 
Jsem archandělem Země. Dohlížím na říši elementálů a pomáhám léčit zvířata. Dále pomáhám v záležitostech životního prostředí.

Archanděl Chamuel
Pomáhám vám nalézat důležité části vašich životů. Zavolejte mě, když potřebujete nový vztah, přátele, práci, nebo když hledáte ztracenou věc.

Archanděl Haniel 
Zavolejte mě kdykoliv potřebujete dodat svému životu milost a vše co z ní vyplývá (mír, vyrovnanost, radost, krása, harmonie). Stejně tak před jakoukoliv událostí, při níž potřebujete být zosobněním důstojnosti, jako třeba důležitá prezentace, pohovor nebo první schůzka.

Archanděl Jeremiel 
Zavolejte mě kdykoliv se cítíte duchovně zaseknutí a také když potřebujete povzbudit na své duchovní cestě.

Archanděl Raguel 
Jsem archanděl spravedlnosti. Zavolejte mě kdykoliv se cítíte utlačováni či manipulováni. Stejně tak na pomoc těm, jimž se dostává nespravedlivého zacházení.

Archanděl Raziel 
Zavolejte mě, když zatoužíte porozumět ezoterickým záležitostem, nebo být zasvěceni do alchymie či zhmotňování.

Archanděl Sandalfon 
Jsem archanděl hudby a modliteb pomáhám Archandělu Michaelu při odstraňování strachu a jeho následků. Pusťte si hudbu a zavolejte mě, abych rozehnal jakékoli pochyby v duchovních záležitostech.